profichemia

Profichemia je značka, ktorú sme priviedli na trh po dlhoročnom kontakte s našimi obchodnými partnermi, ktorí sa špecializujú na výrobu vysokokvalitných detergentov. Dovoľte nám predstaviť ich:

Od roku 1979 s viac ako 30-ročnými skúsenosťami poskytuje spoločnosť vyrabajúca naše produkty vysoko kvalitné výrobky a služby.
Všetky chemické výrobky na profesionálne čistenie sa vyrábajú v továrni s rozlohou 13 000 m2 s najvyššími štandardmi kvality. Výrobný proces podlieha prísnej kontrole kvality vo všetkých jeho kritických fázach, od nákupu surovín až po chemickú transformáciu, od balenia po skladovanie.
Vďaka širokej škále produktov a účinnej chemickej formulácii sme renomovanou medzinárodnou značkou zameranou na profesionálne čistenie a hygienu v súlade s HACCP.
V roku 2001 talianske ministerstvo zdravotníctva nám udelilo povolenie na výrobu tekutých dezinfekčných prostriedkov na povrchy a kozmetické výrobky.
Od roku 2004 je systém riadenia kvality spoločnosti certifikovaný spoločnosťou DNV ako zhodná s UNI EN ISO 9001.
Divízia výskumu a vývoja v spoločnosti neustále inovuje produktové rady pre vyššiu kvalitu, nižšiu spotrebu a širší sortiment výrobkov.
V roku 2007 bola spoločnosti udelená európska značka environmentálnej značky ekologickej kvality pre viacúčelové detergenty a sanitárne výrobky podľa rozhodnutia Európskej komisie 2005/344 / CE. Úrovne zásob sú neustále sledované, aby sa zabezpečilo najrýchlejšie a úplné doručenie objednávok.
Všetky produkty majú úplnú sadu technických listov a kariet bezpečnostných údajov EÚ, ktoré sú k dispozícii registrovaným zákazníkom.
Spoločnosť Profichemia, s.r.o. poskytuje svojim zákazníkom pravidelné školenia špeciálne pre profesionálne čistenie, ako aj semináre v Taliansku.

Hlavné oblasti využitia produktov rady Profichemia:
· Upratovacie spoločnosti
· Školy a univerzity
· Letiská a železničné stanice
· Reštaurácie a pohostinstvá
· Potravinársky priemysel
· Verejné a súkromné kancelárie
· Nemocnice a domovy dôchodcov
· Supermarkety a obchodné centrá
· Hotely
· Sklady
· Gymnáziá a fitnescentrá

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Scroll to Top
Chcete nakúpiť do domácnosti?

Prosím pokračujte na náš e-shop.